Getting you closer

Getting you closer

Digitaal sportmarketingbureau TDE brengt fans namens merken, organisaties en clubs dichterbij hun favoriete sport. Altijd met de nieuwste technologie.

Voor ons is digitale sportmarketing een ambacht. Met een onvoorwaardelijke liefde voor sport sleutelen digitale creatieven, developers, designers, online marketeers en social media managers voortdurend aan het ultieme resultaat.

Strategie & Creatie

Elk succesverhaal begint bij een goed idee, uitgewerkt in een gefundeerd plan. Ook bij ons. Elke dag draaien de radartjes bij onze creatieven en digitale strategen op volle toeren om merken, organisaties en clubs verder te helpen op digitaal gebied. Altijd vanuit de nieuwste technologieën en op basis van bewezen mechanismen en verdienmodellen. Zo maken we samen echt het verschil.

Web Development

Wat je ook op het wereldwijde web wil doen, onze developers spreken hun talen en zijn bedreven in de ontwikkeling van platformen, webshops, websites, apps, actiepagina's of opvallende digitale activaties. Een bestelling plaatsen kan via onze contactpagina ;)

Social Media

Uitgekiende strategieën om jouw boodschap over te brengen op ieder gewenst social media kanaal. Wij bedenken, ontwerpen, plaatsen, beheren en verspreiden social media content. Lekker makkelijk toch?

Digital Design

Inhoud is belangrijk, maar het oog wil ook wat. Een goed concept komt pas écht tot leven met een goed design, waarbij de behoeftes van de eindgebruiker altijd worden meegenomen. Of het nou een spetterende social media visual is, een toffe animatie of een gloednieuw design voor jouw website (inclusief huisstijl 😉): ons Digital Design team maakt van ieder creatief idee werkelijkheid.

Online Marketing

Supergoed vindbaar zijn en voortdurend inzicht in je statistieken: geen website kan zonder. We helpen je met SEO, SEA en bijvoorbeeld display advertising om zo samen elke dag een stapje dichter bij het bereiken van jouw doelstellingen te komen.

Onze vader en moeder

TDE is in 2016 ontstaan uit een fusie tussen het digitale sportmarketingteam van Triple Double en het sport development team van E-sites, inmiddels onderdeel van Handpicked Agencies. TDE is dus geboren uit een jarenlang huwelijk tussen sportmarketing & development en verenigt het beste van beide werelden.

Triple Double sportmarketing - www.tripledouble.nl
Handpicked agencies - handpickedagencies.com

Onze prijzenkast

Goud, zilver, brons. De cup met de grote oren of de wereldbeker. In de sport draait alles om prijzen. Ze zijn een beloning voor de ultieme prestatie, die we samen met onze klanten neerzetten. Dit is onze prijzenkast. Tot nu toe 😉🏆

Website van het jaar 2019

RacingNews365 | Beste en Populairste sportwebsite van 2019

Dutch Interactive Award 2019

Smart Medal | Genomineerd in de categorie Disrupter

SAN Accent 2019

TDE | New Kid on the Block Award

FONK50 2019

TDE | 2e Bureaus Middelgroot, 18e Bureaus Overall Nederland

Sponsorring 2019

NN | Supporter van alle Hardlopers

Sponsorring 2019

ED.nl | Carnaval met Romario

Website van het jaar 2018

RacingNews365 | Beste en Populairste sportwebsite van 2018

Sponsorring 2017

Nationale-Nederlanden | Hardloopsupporter

Sponsorring 2017

Essent | Nachtje thuis bij FC Groningen

Dutch Interactive Award 2016

Opel | Hartslag van het Legioen

Onze sterspelers

Ons ingespeelde team van experts is always-on op het gebied van digitale strategie en creatie, social media management en marketing, front-end en back-end webdevelopment, online marketing en contentproductie.

Jordi Kroon

Back-end Developer

jordi@tde.nl

Michiel van Looijengoed

Head of Development

michiel@tde.nl

Lennart Boven

Managing Partner

lennart@tde.nl

Ruud Dankers

Head of Innovation

ruud@tde.nl

Jorik Tilstra

Senior digital sportmarketeer / Creative

jorik@tde.nl

John van Hulsen

Lead Developer

john@tde.nl

Marc Schuurman

Manager Social Media

marc@tde.nl

Stijn Bindels

Head of Digital Design

stijn@tde.nl

Roan Bezemer

Social Media Manager

roan@tde.nl

Jeffrey Schmitz

Back-end Developer

jeffrey@tde.nl

Jerome Anker

Back-end Developer

jerome@tde.nl

Bart van Vegchel

Front-end Developer

bart@tde.nl

Stan Zeetsen

Creative Developer

stan@tde.nl

Teun Habes

Digital Sportmarketeer

teun@tde.nl

Rosalie de Beer

Social Media Manager

rosalie@tde.nl

Frank Goossens

Finance

Johan van den Berg

HR

Sem Roelofsma

Motion designer

sem@tde.nl

Maikel Melis

Digital sportmarketeer

mmelis@tde.nl

Word jij onze nieuwe collega?

Wil jij dagelijks helpen om merken, organisaties en clubs dichterbij hun fans te brengen? Kijk dan naar onze openstaande vacatures. Misschien ben jij binnenkort wel onze nieuwe collega!